Široká nabídka praktických zařízení BOYU pro precizní vodní management je určena nejen pro pěstitele a zemědělce, ale i akvaristy, teráristy nebo chovatele vodních živočichů. U nás najdete ponorná, recirkulační a vzduchová čerpadla, topení i chlazení do nádrže na vodu.

Chladiče, topení a čerpadla Boyu

Velkým nebezpečím je hlavně zvýšená teplota vody nebo živného roztoku. Je nebezpečná pro rostliny i vodní tvory. Chladiče BOYU ochrání před tvorbou řas a degradací rostlin nebo úhynem rybiček. Naproti tomu vodotěsné topení do nádrže pomůže s nízkou teplotou v chladnějších měsících.

Správná a stabilní teplota živného roztoku je důležitá jak pro celkové zdraví bylinek, tak optimální příjem živin a bezproblémový růst.

Ponorná a vzduchová čerpadla BOYU využijete při přečerpávání resp. provzdušňování roztoku. Všechny přístroje jsou vybaveny kabelem do zásuvky a pracují automaticky podle nastavení.

Alternativou jsou čerpadýlka Hailea.

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení