Holandský specialista se zaměřuje na co nejdokonalejší a nejjednodušší kontrolu klimatu v jakýchkoliv pěstebních prostorách, grow boxech i sklenících.

Všestranným pomocníkem je rozvodná skříň Mini Controller 2x600W s celkovou zátěží 3A. Tento spolehlivý controller je určen pro řízení výkonu dvou výbojek, dvou ventilátorů a topení.

Další produkty CLI-MATE vám umožní snadno a automaticky ovládat vlhkost (Humi Controller) nebo teplotu (Temperature Controller). Oba přístroje jsou určeny pro jedno jednofázové zařízení s maximální zátěží 16 A.

Na Humi Controller lze napojit zvlhčovač nebo odvlhčovač, na Temp Controller můžete připojit ventilátor (ochlazení) nebo topení (ohřátí).

Vztahu mezi teplotou a vlhkostí porozumíte díky článku Vapor Pressure Deficit.

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Akce -37 % Tip

CLI-MATE Temp controller

Skladem
1 069 Kč 1 699 Kč
Snadno ovladatelný a jednoduchý controller CLI-MATE Temperature je určen pro regulaci teploty v pěstební místnosti prostřednictvím topení (zvýšení) nebo…
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení