Guanokalong už dávno není jen rostlinná výživa na bázi zcela přírodního guana z jeskyní v deštných pralesech. Prvotřídní netopýří guano je bohaté hlavně na fosfor a další makro i mikro živiny.

Výživa pro pěstování v bio i vegan kvalitě

Základní tekutá nebo prášková hnojiva Guanokalong obsahují živiny excelentní kvality, vhodné pro organické pěstování bylinek, rostlin a plodin. Perfektně se hodí pro pěstování v plastových i textilních květináčích.

Přírodní minerály se uvolňují postupně, rostlina je dokonale absorbuje a nehrozí žádné spálení kořenů.

Najdete zde také solidní výběr vegan hnojiv a přísad.

Stimulátory růstu i květu a jiné doplňky Guanokalong

Také další produkty ze sortimentu Guanokalong jsou na přírodní bázi. Mořská řasa Organic Seaweed posiluje imunitu a stimuluje růst kořenů i rostliny. Palmový popel Organic Palm Tree Ash obsahuje velké množství draslíku.

Speciální pozornost si zaslouží květový stimulátor Batboost K2, který komplexně podporuje kořenový rozvoj i produkci voňavých květů a šťavnatých plodů. Vzdušný a minimálně předhnojený pěstební substrát Soil Complete Mix obsahuje kvalitní rašeliny a perlit.

Hnojiva Guanokalong jsou kompatibilní se všemi pěstebními metodami (zemina. kokos, hydroponie). Hodí se pro pěstování indoor i outdoor.

Přečtěte si, co byste měli vědět o substrátech a hnojivech!

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.

Guanokalong Extract 20 l

DALŠÍ VARIANTY V NABÍDCE
Skladem
1 786 Kč
Guanokalong Extrakt je 100% biologické hnojivo získávané z netopýřího trusu, jež je vhodné pro růstovou i květovou fázi rostliny. Používá se v indoor i v…
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení