Kořeny v geotextilních pěstebních nádobách Root Pouch optimálně dýchají, rostou a skvěle zásobují rostliny živinami. Ideální odvodnění a provzdušnění. Květináče Root Pouch jsou vyrobeny z recyklovaných plastových lahví a přírodních materiálů.

Jsou vhodné pro indoor pěstování i outdoor guerrilla gardening. Hodí se balkóny, terasy nebo do grow boxu. Využijete je při ručním zalévání i kapilárové a kapkové závlaze.

Univerzální květináče na pěstování bylinekKořeny se v Root Pouch květináčích nekroutí a rostou zdravě

100% recyklovatelný geotextilní materiál Root Pouch podporuje správný růst a rozvoj masivních kořenů. Chrání je před horkem i zimou, snižuje riziko šoku po přesazení. Textilní květináče komplexně podporují rostliny v růstu a přispívají k bohaté úrodě.

Root Pouch lze používat jako samostatné pěstební nádoby nebo jako výplň květináčů. Podmisky pod květináče zamezí znečištění prostoru. Jsou vhodné pro indoor i outdoor pěstování rostlin a plodin na dvorku, balkóně nebo v pěstebním stanu. V jakémkoliv substrátu.

Aktuálně najdete v naší nabídce tři různé řady:

  • Root Pouch Grey s úchyty a gramáží 250 g/m2 vydrží v zemi 3-4 roky
  • Root Pouch Boxer s/bez úchytů a gramáží 250 g/m2 je extra odolný a nerozložitelný
  • Root Pouch Charcoal bez úchytů a gramáží 150 g/m2 je speciálně navržen pro pěstování indoor

Další podobně produktivní a k životnímu prostředí šetrnější alternativou za plastové květníky jsou textilní květináče Gronest.

Možná budete chtít vyzkoušet výhody samozavlažovacích květináčů?

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení