Nevíte si s něčím rady?

Odborník Adam Vám poradí

+420 730 330 382

(po-pá: 8:00 - 17:00)
Neutralizéry pachů pracují jinak, než osvěžovače. Molekuly zápachu nejdřív odstraní a pak je nahradí čerstvou vůní. V naší nabídce najdete jen známé a úspěšné produkty na neutralizaci zápachu od značek ONA a Sure Air. Kromě samotných neutralizérů se může hodit i praktické příslušenství, včetně rozptylovacích větráčků. Více informací

Neutralizace zápachu ve spreji, gelu nebo pevném bloku

Spreje pro neutralizaci zápachu se liší kromě značky a vůně také velikostí. Menší rozprašovače ONA Mist nezabírají skoro žádné místo a můžete je využít vždy a všude. Velké neutralizéry Sure Air PowerBlast se spíš používají na jednom místě.

Gely pro neutralizaci zápachu je možné smíchat s vodou nebo kapalným Liquid médiem. Prodlouží se jejich životnost. Gely a bloky se dají zkombinovat s ONA Odour Control Duct a rozptylovacími větráčky.

Jsou lepší Neutralizéry ONA nebo Sure Air?

Neutralizéry zápachu obou značek jsou netoxické a neškodí lidem ani rostlinám. Produkty ONA i Sure AIr důsledně likvidují nežádoucí pachy organického a anorganického původu. Kvalitou a účinkem jsou srovnatelné, rozhodnout se můžete třeba podle vůně nebo velikosti balení.

Neutralizéry využijete nejen při indoor pěstování aromatických bylin, ale také v barech, restauracích, tělocvičnách, průmyslových halách, dílnách nebo v přítomnosti domácích mazlíčků se silným pižmem.

Pro vyčištění vzduchu od kladných iontů využijte ionizátory vzduchu Malapa nebo Airontek. Chcete si přečíst, jak přesně fungují neutralizéry zápachu ONA?

Sure Air, ONA - neutralizace zápachu


ONA, agent pro neutralizaci zápachu

ONA, agent pro neutralizaci zápachu

Všechny pachy organického a anorganického původu eliminuje jednou provždy vědeckou cestou. Neutralizéry zápachu ONA na bázi přírodních terpenů zničí nepříjemný pach a na ...

Jak vybrat vzduchotechniku do growboxu

Jak vybrat vzduchotechniku do growboxu

Udržet správné klima v pěstebním boxu je zásadní, pokud se chcete radovat z dobré úrody. Rostliny mají specifické nároky na teplotu, vlhkost a čerstvý vzduch nebo CO2. Po ...