(1)

Základní růstové hnojivo Plagron Alga Grow 1 l obsahuje organické živiny na bázi mořských řas. NPK v poměru 4-2-4. Používá se pouze ve fázi růstu, první dva týdny. ...Číst více >>

16482

Cena:

419 Kč

Skladem 165 ks

ks
Osobní odběr:
Po - Pá: 8:00 - 18:00 h
Doručení:

Jakub

Potřebujete poradit?
Kontaktujte mě.

Po - Pá: 9:30 - 18:00 h.

+420 730 330 382
info@growmarket.cz

Plagron Alga Grow 1 l, základní hnojivo na růst

Hnojivo na růst Plagron Alga Grow obsahuje organické živiny získané z mořských řas. Je určeno pouze pro pěstování bylinek v zemině. Základní výživa stimuluje tvorbu chlorofylu a podporuje rozvoj kořenů i půdního života. Rostlina získá potřebnou sílu do dalších fází pěstebního cyklu.

Plagron Alga Grow je vhodný pro první dva týdny a kompatibilní se všemi univerzálními doplňky Plagron. V růstové fázi se často kombinuje s kořenovým stimulátorem Power Roots nebo Vita Race. Používá se do zálivky, nebo jako listové hnojivo ve formě postřiku.

Používání a dávkování Plagron Alga Grow

Plagron Alga Grow se používá jako růstové hnojivo v lehkých substrátech bez živin. Ideální volbou je samozřejmě Plagron Lightmix nebo Promix. Pokud používáte předhnojený substrát se živinami na 3 až 6 týdnů (Allmix, Royalmix, Batmix), tak toto hnojivo určitě nevyužijete. Při pěstování bylinek v substrátech Plagron 100% NATURAL není třeba upravovat pH zálivky.

Základní růstové hnojivo Plagron Alga Grow se míchá s vodou většinou v poměru 1:250 (4 ml na 1 litr vody). Do postřiku se míchá v poměru 1:500 (2 ml na 1 litr vody). Tabulky dávkování Alga Grow pro všechny pěstební metody a různé fáze pěstebního cyklu a další důležité informace najdete v přiložených souborech.

Hnojivo na růst Plagron Alga Grow není vhodné pro kapilárové zavlažování, může ho ucpat. Obsahuje základní živiny NPK v poměru 4-2-4. Po smíchání s vodou je nutné zálivku spotřebovat do 24 hodin. Po otevření vydrží obsah láhve asi 6 měsíců.

Jak se používá Plagron Alga Grow a Alga Bloom?

Technická specifikace

Objem l: 1
Aditivum/výživa: výživa
Hnojivo organické/minerální: minerální

Jak sestavit pěstební systém

1
Pěstební box
2
Osvětlení
3
Vzduchotechnika
4
Regulace
5
Pěstební systém
6
Měření
7
Substráty a hnojiva