Pufrovaný kokosový substrát s Trichodermou, Plagron Cocos Premium. Velmi nízké EC, stabilní pH, zdravé a silné kořeny. Rostliny v substrátu bez živin se vyživují od 1. dne. ...Číst více >>

17198

Cena:

359 Kč

Skladem 277 ks

ks
Osobní odběr:
Po - Pá: 8:00 - 18:00 h
Doručení:

Jakub

Potřebujete poradit?
Kontaktujte mě.

Po - Pá: 9:30 - 18:00 h.

+420 730 330 382
info@growmarket.cz

Plagron Cocos Premium 50 l, kokosový substrát

Pěstební substrát z kokosových vláken Plagron Cocos Premium 50 l je připravený k okamžitému použití. Drží stabilní pH a velmi nízké EC hodnoty. Kvalitně pufrovaná a propláchnutá kokosová vlákna jsou obohacena o „přátelskou“ houbu Trichoderma. Ta obklopí kořenový systém a chrání ho před škodlivými plísněmi a zvyšuje přirozenou imunitu rostlin.

Plagron Cocos Premium je vhodný pro indoor i outdoor pěstování bylinek. Používá se v kombinaci s hnojivy Plagron Cocos A+B (řada 100% COCO) a univerzálními doplňky (Power Roots, Purezym, Green Sensation) v klasických i samozavlažovacích květináčích. Do truhlíků je vhodnější rohož.

100% COCO kokosový substrát Plagron Cocos Premium

Stabilní inertní médium díky vysoké retenční kapacitě perfektně drží vláhu. Neobsahuje vůbec žádné živiny, proto se rostliny musí vyživovat hnojivy a doplňky už od prvního dne. Plagron kokos substrát si svou kvalitu dle RHP standardů zachová cca šest měsíců.

Pokud je po několika měsících hodnota EC vyšší než 1.8 nebo hodnota pH nižší než 5.4 nebo vyšší než 6.5, je třeba rostlinám médium vyměnit. Nedokáže totiž efektivně plnit svou funkci. Určitě ale zvládne vylepšit strukturu zeminy nebo kompostu.

Prohlédněte si video v záložce. Kompletní informace a tabulky k dávkování hnojiv Plagron najdete v souborech ke stažení.

Jak se používá Plagron Coco A+B?

Technická specifikace

Druh substrátu: kokos
Objem l: 50

Jak sestavit pěstební systém

1
Pěstební box
2
Osvětlení
3
Vzduchotechnika
4
Regulace
5
Pěstební systém
6
Měření
7
Substráty a hnojiva