Nevíte si s něčím rady?

Odborník Adam Vám poradí

+420 730 330 382

(po-pá: 8:30 - 18:00)
Nadstandardní úspěchy při pěstování microgreens garantujeme s černými podmiskami z tvrdého plastu britské značky Garland. Doporučujeme kombinovat varianty s drenáží (navrch) a bez drenáže (dospod). Obě verze jsou perfektně kompatibilní s konopnou rohoží Hempflax a Grodan Cress Plate, ale i dalšími vhodnými substráty. Více informací
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.

V čem pěstovat microgreens? Jsou lepší skleníčky nebo podmisky?

Velmi mladé rostlinky nemívají příliš rozvětvený nebo hluboký kořenový systém. Pro výsadbu proto můžeme použít pouze několik centimetrů vysoké plastové podmisky z černého nebo neprůhledného plastu, protože světlo kořenům rostlin nesvědčí. Pro úspěšné pěstování microgreens byly vyvinuty speciální varianty. Jejich úkolem je zajistit klíčkům perfektní podmínky a zvětšit vaši křupavou a zelenou úrodu mikro zeleniny.

Plastové "Microgreens Tray" podmisky s drenáží pro odvod přebytečné vody ochrání médium nebo substrát před převlhčením. Kořínkům už nebude hrozit hniloba.

Rozměrově kompatibilní podmisky bez drenáže můžete použít jako podklad nebo jako zatěžovací desku při nakličování semínek.

Skleníčky se mohou hodit v případě, že potřebujete klíčky izolovat od okolního prostředí kvůli teplotě, vlhkosti apod. Automatické řešení nabízí značka Autopot se svými Easy2Propagate sestavami.

Prohlédněte si cenově zvýhodněné microgreens sety a aktuální nabídku semen na mikrozeleninu. Další informace najdete v produktových kartách nebo článku.

Se vším ostatním vám rádi poradíme v showroomu Growmarket.cz.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení