Nevíte si s něčím rady?

Odborník Adam Vám poradí

+420 730 330 382

(po-pá: 8:30 - 18:00)
Kompletní samozavlažovací systémy Autopot Watering Systems umožňují pěstování bylinek, chilli papriček, rajčat, paprik a jiných keřů prakticky kdekoliv a jakkoliv. V pěstebních stanech, na balkónech, terasách, dvorcích i sklenících. Vybere si opravdu každý pěstitel. V nabídce najdete i samozavlažovací květináče Garland a jednoduché zavlažovací systémy stejné značky. Samozavlažovací mechanismus těchto pěstebních systémů nevyžaduje elektrickou energii.  Více informací
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.

Modulární komplety samozavlažovacích systémů

Samozavlažovací květináče Autopot jsou určeny pro pěstování jednoletých i víceletých rostlin v půdních substrátech. Z jedné velké nádrže lze zavlažit až 100 rostlin nebo keřů. Velkou výhodou je adekvátní hospodaření s vodou a hnojivy a nulová spotřeba elektrické energie.

O zalévání se postarají přírodní síly a geniální AquaValve ventil. Systém je vždy možné snadno rozšířit o další moduly s květináči.

Další možností jak zavlažvat skleník nebo zahrádku jsou solární systémy Irrigatia.

Jak se liší jednotlivé řady Autopot?

Autopot Easy2Grow je tvořen hranatými květináči o objemu 8.5 litru a nádrží na zálivku. Podmisky o rozměrech 275x575 mm jsou vždy určeny pro dva květináče. Tyto systémy jsou rozšiřitelné o sudý počet květináčů. Systémy Autopot 1Pot a 1Pot XL je možné zvětšit o jakýkoliv počet. Řada 1Pot s podmiskami 245x350 mm disponuje hranatými 15 litrovými květináči. Naproti tomu řada 1Pot XL je vybavena 25 litrovými květináči s hranatým vrškem, ale kulatou podstavou. Podmiska má rozměry 285x380 mm.

Autopoty jsou vhodné pro každý substrát, ale nejvhodnější je dobře provzdušněný půdní mix s perlitem. Doporučené kombinace různých médií najdete v popisu produktu. Při pěstování bylinek v zemině se samozavlažovací květináče výborně doplňují s hnojivy Biotabs nebo Florganics!

Na nenáročné pěstování okrasných rostlin se hodí Easy2Go Kit. Zavlažovače AQUAbox Straight a AQUAbox Spyder najdou své uplatnění hlavně při pěstování bylinek v truhlících a větších pěstebních nádobách nebo záhonech.

Všechno vám bude jasné, až si prohlédnete informační videa v produktech.


Typy pěstebních systémů a jejich výhody

Typy pěstebních systémů a jejich výhody

Pěstování v květináči se zeminou se stále praktikuje i při indoor pěstování, ale kromě toho existuje řada modernějších a výnosnějších metod. Některé dokonce používají tec ...


5 tipů pro outdoor pěstování

5 tipů pro outdoor pěstování

Úspěšné outdoor pěstování závisí na mnoha faktorech. Překážek a výzev je zde určitě více než při indoor pěstování. Ale taky je to mnohem větší zábava!


Torus Hydro perfectpH, revoluce v úpravě pH

Torus Hydro perfectpH, revoluce v úpravě pH

Nejmodernější technologie pro snadnou regulaci pH živného roztoku bez měřících přístrojů a pufrů. Torus Hydro perfectpH zajistí vyvážené a stabilní pH v optimálním rozmez ...

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení