Společnost Aqua Master Tools byla založena v roce 2018 a je ambiciózním nizozemským dodavatelem měřičů pH, EC a teploty pro bazény, akvária, jezírka a tekutou výživu na indoor pěstování rostlin.

Dlouholeté zkušenosti s přístroji na měření pH, EC a teploty nás naučily, jak důležité jsou pro uživatele pohodlí, přesnost a kvalita. Proto nasloucháme našim zákazníkům a snažíme se přizpůsobit náš sortiment i výrobky jejich potřebám. Jsme mladá a inovativní společnost.

Aqua Master Tools preferuje kompletní výrobky, takže nebudete muset kupovat žádné zbytečné další měřiče nebo baterie. Našimi hlavními hodnotami jsou pohodlí, rychlost, přesnost, silné materiály a především vynikající služby. Spolehlivé měřící přístroje oceníte při hydroponii a dalších pěstebních technikách.

Digitální měřící přístroje Aqua Master Tools jsou kvalitní alternativou známých brandů Milwaukee nebo Bluelab. V nabídce najdete kromě měřičů také náhradní vyměnitelné sondy.

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení