Špičkové měřící přístroje Milwaukee Instruments se vyznačují jednoduchým ovládáním, vysokou přesností i spolehlivostí a při správném zacházení i dlouholetým provozem. Milwaukee nabízí jedny z nejlepších digitálních pH metrů a EC metrů pro pěstitele nebo akvaristiku.

Optimální hodnoty pH (kyselosti) a EC (elektrické vodivosti) jsou základní předpokladem pro bezproblémový příjem živin i celkový růst. Při indoor pěstování se bez nich, podobně jako bez dalších měřících přístrojů, většinou neobejdete.

Aby bylo měření pH a EC snadné a přesné

Hodnoty pH závisí na vodě, hnojivech i samotných rostlinách. Při extrémních podmínkách není rostlina schopna přijímat všechny důležité látky v ideálním množství. To způsobuje nedostatky, které ohrožují vývoj a mohou vést až k uhynutí rostliny. Jednou z možností pro kontrolu a zajištění stabilní zálivky nejen při hydroponickém pěstování jsou kvalitní digitální pH a EC metry od Milwaukee.

Redesign Milwaukee

Na konci roku 2020 došlo ke změnám ve vzhledu loga i designu všech produktů Milwaukee Instruments.

Nový pH600 a CD611

Který digitální pH metr a EC metr od Milwaukee je nejvhodnější?

Výhodou kapesních přístrojů v nejnižší cenové relaci, Milwaukee pH metr (pH600) a EC metr (CD601), je jejich velikost, hmotnost a rychlé použití. Oproti důmyslnějším měřičům ale nemusí být tak přesné a mohou být náchylnější k poruchám.

Milwaukee Instruments, pH/EC měřící přístroje - tradiční kvalita v novém designuPřenosné pH a EC metry Milwaukee umožňují buď individuální nebo kombinované měření více veličin pomocí jednoho přístroje (teplota, TDS). Nejkomplexnější servis poskytují digitální EC a pH monitory, které jsou určeny pro pevnou instalaci v blízkosti vodního rezervoáru. Královskou volbou jsou kombinované přístroje, které zvládnou změřit pH i EC současně.

Samostatnou kategorii představují controllery s dávkovacím čerpadlem, které automaticky regulují hodnoty pH nebo EC v živném roztoku. V mnoha ohledech chytřejší variantou je automatická řídící jednotka NIDO One.

Součástí naší nabídky produktů od Milwaukee Instruments je kromě speciálních kufříkových kitů také příslušenství pro kalibraci roztoků a roztoky pro uchovávání sond. Údržbě sond věnujte vždy nadprůměrnou pozornost.

Jak regulovat pH?

Potřebujete ještě poradit, co a čím měřit při indoor pěstování?

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení