Špičkové měřící přístroje Milwaukee Instruments se vyznačují jednoduchým ovládáním, vysokou spolehlivostí a při správném zacházení i dlouholetým provozem.

Optimální hodnoty pH (kyselosti) a EC (elektrické vodivosti) jsou základní předpokladem pro správný příjem živin i celkový růst rostlin.

Aby bylo měření pH a EC snadné

Při extrémních podmínkách není rostlina schopna přijímat všechny důležité látky v ideálním množství. To způsobuje nedostatky, které ohrožují vývoj a mohou vést až k uhynutí rostliny. Nejsnadnější možností pro zajištění stabilní zálivky jsou kvalitní digitální pH a EC metry od Milwaukee.

Který digitální pH metr a EC metr od Milwaukee je nejvhodnější?

Výhodou kapesních přístrojů v nejnižší cenové relaci, Milwaukee pH metr (pH600) a Milwaukee EC metr (CD601), je jejich velikost, hmotnost a rychlé použití. Oproti důmyslnějším měřákům ale nemusí být tak přesné.

Přenosné pH a EC metry Milwaukee umožňují buď individuální nebo kombinované měření více veličin pomocí jednoho přístroje (teplota, TDS). Nejkomplexnější servis poskytují digitální EC a pH monitory, které jsou určeny pro pevnou instalaci. Královskou volbou jsou kombinované přístroje, které zvládnou změřit pH i EC současně.

Součástí naší nabídky produktů od Milwaukee Instruments je kromě speciálních kufříkových kitů také příslušenství pro kalibraci roztoků a roztoky pro uchovávání sond. Údržbě sond věnujte vždy nadprůměrnou pozornost.

K úpravě pH můžete využít širokou nabídku kyselin a zásad.

Potřebujete poradit, co a čím měřit při indoor pěstování?