Renomovaný holandský výrobce AquaKing nabízí kromě kvalitních vodních a vzduchových čerpadel také široké portfólio nejrůznějších součástek pro tvorbu vlastních zavlažovacích rozvodů. Produkty Aquaking využijete ji při indoor i outdoor pěstování.

Na vlastní závlahu při pěstování bylinek doma budete potřebovat zátky, ventily, kapiláry, stahovací kroužky, hadičky, topspiny, manifold, spojky a další komponenty.

Vodní král Aquaking

Velkou pomocí při přečerpávání vody jsou odolná ponorná čerpadla AquaKing s dostatečným výtlakem a průtokem. Vodní pumpu s bočním vstupem lze napojit na hadici a kapilárovou nebo tlakovou závlahu.

Vzduchová čerpadla AquaKing AK-2 se hodí na provzdušňování zálivky nebo připojení k hydroponickému systému typ bubbler. Alternativou jsou pumpy a čerpadýlka značky Boyu.

S dokonalou ochranou rostlin a výživou listů pomůžou plastové mechanické rozprašovače.

Kromě toho najdete v nabídce Aquaking například vodotěsnou PTFE teflonovou pásku, nůžky a děrovače na hadice nebo napouštěcí vany EbbFlow, které můžete zkombinovat s pěstebními stoly Urban growing.

Alternativou zavlažovacích komponent je nabídka firmy Irritec. Před výběrem a nákupem závlahy zvažte, zda pro vás nebude vhodnější kompletní aeroponika nebo některý hydroponický systém.

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení