Automatická závlaha pro začínající i zkušené, ale hlavně pohodlné pěstitele. Variabilní samozavlažovací systém Autopot Watering Systems jsou hospodárné a efektivní při pěstování všech druhů rostlin v jakémkoliv substrátu.

Anglický producent se při svém vývoji zaměřil na co nejjednodušší pěstování s minimálními náklady, ale s perfektními výsledky. Všechny systémy šetří vodu, hnojiva a hlavně váš čas. S dostatečně velkou nádrží se samozavlažovací květináče postarají o rostliny v době vaší nepřítomnosti.

Široká nabídka zavlažovacích systémů Autopot

Velké pěstitelské úspěchy přináší při pěstování v zemině kombinace s tabletovými hnojivy Biotabs. Zavlažovací systémy Autopot však umožňují kvalitní pěstování bylinek i v substrátech na bázi kokosu. Zeminu i kokosový substrát můžete smíchat s rockwoolem a keramzitem. Jsou kompatibilní se všemi hnojivy v naší nabídce.

Stáhněte si kompletní pdf Růst na dosah ruky od Autopot v češtině!

Univerzální zavlažovací systém

Pouze velikost systému rozhoduje, zda ho využijete pro pěstování bylinek v grow boxu, na balkóně, ve skleníku nebo pod širým nebem. Větší systémy jsou vybaveny flexibilními nádržemi Flexitank, menší systémy mají pouze malou 47 litrovou nádrž z tvrdého plastu. Pro úspěšné fungování systému je třeba dodržet pokyny z manuálu a nádrž umístit vždy alespoň 15 cm nad Aqua Valve ventilem.

Zcela všechny systémy Autopot Watering Systems jsou vybaveny Aqua Valve ventilem, který zajistí konstantní zalévání podle potřeb rostliny. Na mohutný rozvoj kořenového systému a optimální růst se můžete spolehnout. Velkou výhodou je na rozdíl od většiny jiných systémů nulová spotřeba elektrické energie.

Hranaté samozavlažovací květináče Easy2Grow

Samozavlažovací 8.5 litrové květináče Easy2Grow jsou využitelné pro kultivaci jedné až stovky rostlin. Základní modul Easy2Grow je určen pro dva květináče, proto je možné tyto systémy rozšířit pouze o sudý počet květináčů. S moduly jsou kompatibilní také hranaté 15 litrové květináče, které najdete spolu s dalším lehce vyměnitelným příslušenstvím v naší nabídce.

Úsporné systémy 1Pot a 1Pot XL

Systémy 1Pot a 1Pot XL je možné rozšířit o jakýkoliv počet květináčů. Řada 1Pot disponuje hranatými 15 litrovými květináči. Naproti tomu řada Autopot 1Pot XL je vybavena 25 litrovými květináči s hranatým vrškem, ale kulatou podstavou. Také tyto řady umožňují současné pěstování 1 až 100 rostlin.

Autopot, samozavlažovací květináče 1Pot, 1Pot XL, Easy2Grow na pěstování bylinek v jakémkoliv substrátu.

Hydroponický systém s chytrým květináčem Smartpot

Pozoruhodným řešením je speciální hydroponický systém XL Smartpot s 19 litrovými textilními květináči na pěstování maximálně 9 rostlin.

Další samozavlažovací systémy

Pro pěstování okrasných rostlin se hodí jednoduchý Easy2Go Kit. AQUAbox Straight a AQUAbox Spyder najdou své uplatnění hlavně při pěstování bylinek v truhlících a větších pěstebních nádobách nebo záhonech.

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení