GURU je nová grow značka pěstitelského vybavení. Aktuálně zde najdete účinné a ve vodě rozpustné CO2 tablety pro indoor pěstitele a growery.

Po rozpuštění tablety ve vodě je CO2 pro rostliny dostupné prostřednictvím listů (tablety v nádobě vedle rostlin). Nepřidávejte GURU tablety do zálivky, je to kontraproduktivní.

Správná regulace teploty a CO2 je důležitá pro úspěšné pěstování. Oxid uhličitý pomůže při pěstování indoor stimulovat růst, urychlí vývoj, podpoří větší sklizeň a vylepší vůni i chuť květů a plodů.

CO2 tablety GURU nabízíme v balení po 60 nebo 150 kusech. Hodí se pro malé grow boxy i velké skleníky. Vyšší produkci oxidu uhličitého budete potřebovat s LED osvětlením Urban nebo Lumatek Xtreme PPFD. Při vyšších teplotách může rostlina bez přidávaného CO2 trpět stresem.

Další možností jak přidat rostlinám CO2 jsou kromě tlakových lahví a CO2 řídících jednotek EcoTechnics také generátory TNB Naturals, Smart CO2 nebo Airbomz.

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení