Nevíte si s něčím rady?

Odborník Adam Vám poradí

+420 730 330 382

(po-pá: 8:30 - 18:00)
Čerstvé microgreens můžete pěstovat v různých typech substrátů a médií. Mezi nejoblíbenější patří kokosové substráty (klasické i dehydrované), zeminové lightmixy a inertní média rockwool (Grodan Cress Plate) a konopné vlákno (Hempflax). Více informací
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.

Která média, substráty, živiny jsou na microgreens nejvhodnější?

Při pěstování vlastní čerstvé a křupavé mikrozeleniny nemusíte využívat pouze jeden substrát nebo pěstební médium. Mezi nejoblíbenější produkty patří kokosové substráty (klasické i dehydrované), zeminové lightmixy a hlavně inertní média rockwool (Grodan Cress Plate) a k přírodě šetrné konopné vlákno (Hempflax).

Semínka na microgreens potřebují vhodný podklad, který zadrží dostatek vláhy a poskytne křehkým klíčkům oporu. Zeminový substrát by určitě neměl obsahovat příliš mnoho živin, které by mohly semínka spálit. Jedinou doporučenou výživou je Root!t First Feed, která je určena pouze pro rostliny ve fázi raného vývoje.

Úspěšnost pěstování můžete podpořit využíváním dalšího vybavení na microgreens. Další informace o najdete v produktových kartách. Základní rady k pěstování microgreens najdete v blogu.

Stále máte spoustu otázek? Navštivte nás v showroomu a my vám všechno vysvětlíme a ukážeme!

Prohlédněte si cenově zvýhodněné microgreens sety.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení