Velmi koncentrovaný kořenový stimulátor Atami ATA Rootbastic pomáhá malým rostlinkám rozvinout větší, silnější a zdravější kořenový systém. ...Číst více >>

16015

Cena:

4 599 Kč

Skladem do 14 dnů

ks
Osobní odběr:
Po - Pá: 8:00 - 18:00 h

Jakub

Potřebujete poradit?
Kontaktujte mě.

Po - Pá: 9:30 - 18:00 h.

+420 730 330 382
info@growmarket.cz

Atami ATA Rootbastic 1.25 l, kořenový stimulátor

Univerzální stimulátor kořenového rozvoje Atami ATA Rootbastic obsahuje špičkové biostimulanty a biominerály, je bohatý na fosfor (obsahuje i dusík a draslík). Kořenový stimulátor Rootbastic je vhodný pro pěstování v půdních, kokosových a inertních substrátech. Používá se první 3 týdny na rostliny, u kterých už vidíme malé kořínky.

Vysoce koncentrovaný a úsporný kořeňák Atami ATA Rootbastic 1.25 l pomůže rozvinout zdravé a mohutné kořeny v indoor i outdoor podmínkách. Kromě toho posiluje celkovou odolnost rostliny a chrání ji před stresem. Je kompatibilní s jakoukoliv základní výživou i pěstební metodou nebo zavlažovacím systémem.

Používání a dávkování Atami ATA Rootbastic

S vodou se míchá v poměru 0.1-0.3 ml na 1 litr vody v závislosti na fázi a požadavcích rostliny. Používá se v kombinaci s dalšími hnojivy a doplňky z řady Atami ATA.

Tabulky dávkování Atami najdete v souborech ke stažení. Řada Atami ATA je vhodnější pro pěstitele, kteří upřednostňují rychlý růst s dobrým výsledkem.

Technická specifikace

Objem l: 1.25
Aditivum/výživa: booster

Kořenový stimulátor Atami ATA RootBastic


Jak sestavit pěstební systém

1
Pěstební box
2
Osvětlení
3
Vzduchotechnika
4
Regulace
5
Pěstební systém
6
Měření
7
Substráty a hnojiva