Complete Fixture disponuje zabudovaným digitálním předřadníkem a stínidlem. Holandská firma Papillon patří mezi přední evropské producenty těchto speciálních lamp na efektivní pěstování bylinek.

Značka Papillon se orientuje především na výrobu vysoce kvalitních Complete Fixture. Kompletní lampy Papillon vytvoří rostlinám nadstandardní podmínky pro úspěšný růst a maximální květ. Společným znakem je stabilní distribuce světla, rychlé zapojení a velice efektivní světelný výkon.

Complete fixture Papillon už v sortimentu nemáme

LED grow light je ideální volbou pro urban groweryMísto nich vám nabídneme jiné výkonné osvětlení.

Na Papillon můžete v klidu zapomenout!

Použití kvalitních komponent je samozřejmostí, stejně jako moderní design v souladu s maximální bezpečností. Příjemně překvapí nízká hmotnost zařízení a jednoduchá regulace výkonu.

Complete Fixture Papillon s HPS nebo CDM výbojkou?

Hlavní předností Papillon E-light 1000W/400V je nízký profil (Low Profile), díky kterému se complete fixture hodí i do místností s nízkým stropem. Špičková 1000W výbojka Philips Double Ended poskytuje díky vysokofrekvenčnímu předřadníku a vysoce odrazivému stínidlu (Vega Green) až o 20 % účinnější světlo, než standardní lampy. Tento complete fixture je nejvhodnější pro stany se základnou 150x150 cm.

Skvělou alternativou je právě Low profile complete fixture od DLI.

Naproti tomu Papillon D-light 315W CDM se může pochlubit hlavně minimální výhřevností, nízkou spotřebou a extra dlouhou životností zabudovaného předřadníku. Všechny Papillon Complete Fixture jsou vhodné pro pěstování bylinek a ostatních druhů rostlin ve skleníku nebo pěstebním boxu.

Potřebujete poradit, jak vybrat světlo pro indoor pěstování bylinek?

Takové zboží tady nemáme.
Bohužel, žádné takové zboží nemáme. Upravte prosím filtry nebo nám napište na info@growmarket.cz či zavolejte +420 730 330 382.
Rádi s výběrem poradíme
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení