Světoznámý producent bílé elektroniky Philips se částí svého sortimentu věnuje pěstování indoor.

V našem grower shopu najdete tři typy HPS výbojek značky Philips s výrazným červenožlutým spektrem na květ. Hlavní předností výbojek Philips Master SON-T Pia Plus 250W a 400W je stmívatelnost, vysoká životnost a konstantní výkon po dlouhou dobu.

HPS lampy Philips Agro 400W a Philips GreenPower 400W a 600W byly vyvinuty speciálně pro zemědělské potřeby. Hlavně GreenPower se vyznačuje vysoký fotonovým tokem a světelnou účinností. Všechny tyto výbojky jsou kompatibilní s objímkami E40 a vhodné pro digitální i elektromagnetické předřadníky.

Philips CMH - CDM lampy

CMH výbojky vynikají oproti HID osvětlení nižší emisí tepla a spotřebou. Také poskytují účinné a plné světelné spektrum simulující denní světlo. Pro jejich provoz budete potřebovat speciální stínidlo i předřadník. Na výběr jsou Lumatek Aurora nebo Adjust-A-Wings CMH Kit.

Na čištění nebo manipulaci s výbojkami používejte ubrousek z mikrovlákna.

Potřebujete poradit, jak vybrat světlo pro indoor pěstování bylinek nebo pochopit jaké světelné parametry jsou důležité? Možná vyzkoušíte výhody LED osvětlení pro pěstování rostlin.

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení