Airbomz CO2 Dispenser je chytřejší než sáčky s přírodním myceliem, ale také výrazně levnější než složitější přístroje, které najdete v kategorii CO2. Díky vyměnitelné láhvi jsou dlouhodobé náklady mnohem nižší, než se na první pohled může zdát.

Tento elektronický generátor oxidu uhličitého je vybaven zabudovaným světelným sensorem a naprogramovatelným mikroprocesorem.

Součástí produktu je dálkové ovládání. Airbomz se hodí do klasických skleníků i všech typů grow boxů.

Elektronický generátor CO2 umožní pěstovat s vyšší hustotou světelného tokuAirbomz CO2 Dispenser s vyměnitelnou náplní

Pracuje rychle a spolehlivě. Zajistí dostatek oxidu uhličitého a kvalitní fotosyntézu pro bylinky pěstované v menších a středně velkých stanech. CO2 stimuluje růst i rozkvět. Kvalitnější průběh fotosyntézy se projeví také větší a chutnější úrodou.

Velkou předností je možnost dokupovat CO2 náplně. Životnost přístroje je při správném používání několik let.

Kdy, proč a jak přidávat rostlinám v květu CO2?

Při pěstování s vysokou hustotou světelného toku je třeba zvýšit hladinu CO2, aby rostliny nestrádaly a byly co nejvíce produktivní. Maximální hodnoty PPFD by při pěstování světlomilných rostlin pod umělým osvětlením (a při běžné koncentraci oxidu uhličitého) neměly přesahovat hodnoty 1100 mmol/s/m2.

Důležitým aspektem úspěchu je také vztah mezi CO2 a teplotou nebo teplotou a vlhkostí. Aby se k rostlinám dostávalo dost CO2, využijte oscilační a cirkulační vetráčky.

Alternativou digitálního generátoru Airbomz Dispenser mohou být například ve vodě rozpustné tablety Guru CO2 nebo mycelia Smart CO2 a TNB Naturals.

Takové zboží tady nemáme.
Bohužel, žádné takové zboží nemáme. Upravte prosím filtry nebo nám napište na info@growmarket.cz či zavolejte +420 730 330 382.
Rádi s výběrem poradíme
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení