Vysoce kvalitní grow boxy na pěstování rostlin. Důkladně testované, mnohokrát vyzkoušené a maximálně důvěryhodné stany BudBox. Varianta White PRO s prémiovou bílou fólií je vhodnější pro pěstitele, jejichž problémem není nízký rozpočet a dávají vždy přednost maximální kvalitě. Cenově přijatelnější variantou je BudBox Silver se stříbrnou fólií.

BudBox úspěšně působí na pěstitelském trhu přes patnáct let. Mezi hlavní výhody těchto neustále inovovaných stanů patří neprůhledný materiál, moderně řešené přístupy a ventilační otvory nebo antikorozní povrchová úprava sloupků.

Předností stanů BudBox je též široký výběr z mnoha variant o různých rozměrech, který nabízí ideální indoor řešení pro začátečníky i experty. Použitý materiál je netoxický a neohrožuje zdraví rostlin a pěstitelů, ani za zvýšených teplot.

BudBoxy jsou kompatibilní se všemi pěstitelskými metodami (hydroponie, aeroponie, kokos, zemina) a všemi typy osvětlení nebo ventilace. K velice efektivnímu pěstování rostlin v domácích podmínkách výrazně napomáhá speciální vnitřní bílá fólie, která vylepšuje všechny důležité světelné parametry.

Bezpečné a stabilní indoor pěstování bylinek s BudBox

Špičkové stany na pěstování rostlin jsou dále vybaveny pevnými kovovými spoji, stabilní ocelovou konstrukcí a perfektně vymyšlenými otvory na ventilaci a kabeláž. Potřebná vyšší nosnost je u větších stanů zajištěna pomocí silnějších trubek o průměru 25 mm a ještě odolnějšími spoji. Spolehlivé zavěšení výbojek a ventilátorů je u BudBox vždy jisté!

Kromě toho firma BudBox nabízí zajímavý zavlažovací systém BudBox System #5 pro pěstování pěti rostlin v půdním substrátu nebo hydroponicky. Stany jsou samozřejmě kompatibilní se všemi samozavlažovacími systémy v Growmarket nabídce.

Grow boxy na pěstování bylinek indoor.

Potřebujete poradit, jak vybrat grow box?