Kořeny historie firmy ETI sahají až do šedesátých let minulého století. Elektromagnetické předřadníky ETI UAL T v naší nabídce jsou vybaveny teplotní ochranou proti přehřátí. Kryt je vyroben z nehořlavého plastu. Jsou vhodné hlavně pro pěstitele s napnutým rozpočtem.

Levné elektromagnetické předřadníky ETI

Magnetické předřadníky bez možnosti regulace výkonu jsou vhodné pro HPS i MH výbojky. V naší nabídce najdete verze pro 400W a 600W výbojky. Největší výhodou jednoduchých předřadníků ETI UAL T je nízká cena.

Kvalitnější a spolehlivější služby zajistí digitální předřadníky. Nezapomeňte, že elektromagnetické předřadníky bez IEC konektoru jsou oprávněny zapojovat pouze kvalifikované osoby dle vyhlášky č.50/1978 Sb. K jejich spuštění budete potřeboval kabeláž.

Pokud s pěstováním bylinek doma začínáte, bude se vám hodit jak vybrat světlo pro indoor pěstování nebo informace o světelném spektru a fotosyntéze.

Takové zboží tady nemáme.
Bohužel, žádné takové zboží nemáme. Upravte prosím filtry nebo nám napište na info@growmarket.cz či zavolejte +420 730 330 382.
Rádi s výběrem poradíme
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení