Aktuálně nabízíme šest produktů holandské značky. G-Tools se orientuje hlavně na zavlažovací systémy a kompletní pěstební boxy, které jsou vybaveny vyměnitelným ventilátorem a pachovým filtrem Prima Klima.

Stylové pěstební skříně z PVC plastu ve světlé barvě jsou zajímavou alternativou klasických grow boxů.

Kompletní skříň na pěstování G-Tools se zavlažovacím systémem.Boxy jsou kompatibilní s jakýmkoliv typem osvětlení. Extrémně vhodná jsou LED svítidla, konkrétně LED moduly URBAN grow. Osvětlení není součástí vybavení.

Malý model Bonanza Clima disponuje pěstební plochou 0.36 m2 a co se týče rozměrů, perfektně ladí s univerzálním zavlažovacím systémem pro 4-5 rostlin stejné značky. Stejnou plochu má G-Tools Clima Bench, který neobsahuje spodní část.

Největší pěstební plochu a prostor nabízí varianta Bonanza Clima pro 1 m2. PVC skříně na pěstování rostlin indoor jsou kompatibilní se všemi hydroponickými systémy, nejvhodnější jsou systémy G-Tools. Stabilní boxy můžete využít i při aeroponii nebo pěstování v květináčích, a to i těch samozavlažovacích.

Nezapomeňte se podívat na grow box komplety.

Hydroponie G-Tools

Tři více či méně univerzální zavlažovací systémy umožňují pěstiteli změnit pěstební metodu vždy před začátkem pěstebního cyklu. Všechny systémy jsou vybaveny nádrží a kompletním příslušenstvím. Pro pěstování v inertních médiích budete potřebovat hydroponické hnojivo.

Hydroponické systémy G-Tools kombinují různé pěstební styly a jsou velmi kvalitní alternativou osvědčených značek Nutriculture, Platinium, Terra Aquatica.

Detailní informace a videa najdete v popiscích produktů.

Takové zboží tady nemáme.
Bohužel, žádné takové zboží nemáme. Upravte prosím filtry nebo nám napište na info@growmarket.cz či zavolejte +420 730 330 382.
Rádi s výběrem poradíme
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení