Velmi široká, ale ucelená nabídka, dlouhodobá spolupráce s NASA, celosvětová popularita a hlavně úžasné výsledky jsou tou nejlepší vizitkou společnosti General Hydroponics.

Nyní kvalitu GHE najdete u značky Terra Aquatica.

V článku General Hydroponics Europe se změnilo na Terra Aquatica se dozvíte podrobnosti.

Terra Aquatica nahrazuje GHE

Špičková minerální hnojiva GHE

Základní hnojiva General Hydroponics se dělí do několika řad. Třísložkovou výživu TriPart (FloraGro, FloraBloom, FloraMicro) používáme po celou dobu pěstebního cyklu současně a koncentraci upravujeme podle fáze rostliny. FloraNova (Grow, Bloom) se používá jako klasické růstové a květové hnojivo. DualPart (Grow, Bloom) je vysoce účinná výživa, která garantuje jedinečný poměr výkon/snadné použití.

Základní tekutá a prášková hnojiva a substráty GHE.

General Hydroponics dbá na individuální potřeby pěstitelů, proto jsou některá hnojiva k dispozici pro tvrdou i měkkou vodu. Řada DualPart Coco (Grow a Bloom) je určena pro kultivaci v kokosovém substrátu GHE Cocotek.

Hnojiva jsou kompatibilní se všemi zavlažovacími a hydroponickými systémy. Při polovičních koncentracích je lze použít pro pěstování bylinek v půdních substrátech. Začínajícím pěstitelům doporučujeme vyzkoušet některou ze startovacích sad hnojiv GHE TriPack.

100% bio pěstování bylinek s General Organics

Certifikovaná organická hnojiva GHE G.O. (General Organics) obsahují pouze látky přírodního původu, proto jsou velice vhodná pro opravdu čisté a chemií nezatížené outdoor pěstování. Kromě základní výživy nabízí tato řada dostatek účinných doplňků.

Univerzální přísady pro úspěšné pěstování bylinek doma

Nabídka přísad od General Hydroponics je nadstandardně komplexní. Kořenové, růstové a květové stimulátory, akcelerátory, posilovače i zdroje sekundárních živin a stopových prvků.

Speciální pozornost věnujte stimulátoru dozrávání GHE Ripen, který se postará o dokonalou produkci květů a plodů.

Přečtěte si, co byste měli vědět o substrátech a hnojivech!

Hydroponie a aeroponie s General Hydroponics

Aeroponická řízkovnice GHE Rainforrest je zavlažovací systém pro max. 72 rostlinek. GHE Aeroflo je recirkulační hydroponický systém pro velmi efektivní a jednoduché pěstování rostlin bez půdního substrátu. GHE Ebb&Grow je hydroponický systém pro pěstování v květináčích na ploše 86x86 cm.

Zavlažovací systémy pro hydroponické pěstování od General Hydroponics.

Nic jednoduššího než GHE AquaFarm a WaterFarm snad neexistuje. Pro čisté aeroponické pěstování doporučujeme GHE AeroFarm.

Potřebujete poradit, v jakém pěstebním systému je pěstování nejlepší?

Takové zboží tady nemáme.
Bohužel, žádné takové zboží nemáme. Upravte prosím filtry nebo nám napište na info@growmarket.cz či zavolejte +420 730 330 382.
Rádi s výběrem poradíme
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení