Green House Feeding nabízí kompletní řadu minerálních i organických hnojiv pro pěstování rostlin s různě dlouhým období květu. Sypká hnojiva i doplňky jsou dokonale rozpustná ve vodě a umožňují využití v automatických zavlažovacích systémech a kapilárové nebo kapkové závlaze.

Cíle společnosti Green House Feeding

GreenHouseFeeding nabízí pěstitelům na celém světě nejkvalitnější rostlinné živiny, které jim umožňují dosahovat nebývalých výsledků tím, že napomáhají rostlinám plně rozvinout jejich genetický potenciál.

Výsledkem jsou vysoce účinné produkty a zjednodušená aplikace a příjem živin.

Minerální produkty jsou vytvářeny v práškové formě, což zajišťuje jejich snadnější použití, skladování, přepravu a delší trvanlivost než u tekutých rostlinných živin. Hlavní složky používané při výrobě Green House Feeding živin pocházejí z Německa a Švýcarska. Tyto země mají jedny z nejvyšších kvalitativních standardů na světě.

Produkty neobsahují PGR, nečistoty a mají nejnižší možné koncentrace těžkých kovů.

Hnojiva a doplňky Green House Feeding jsou kompatibilní s většinou substrátů v naší nabídce. Minerální řada je vhodná pro všechny typy substrátů.

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení