Holandská hnojiva Hesi nabízí základní výživu i doplňky pro nenáročné a úspěšné pěstování bylinek doma. V zemině, kokosu nebo hydroponických a samozavlažovacích systémech.

Důkladný výzkum metabolismu rostlin dal tvůrcům návod, jak vytvořit opravdu efektivní a přitom úsporná hnojiva pro fázi růstu i květu.

Hesi hnojiva jsou vysoce koncentrovaná a vždy obsahují vyvážený poměr základních i sekundárních živin. Doplňky mohou obsahovat například ty nejlepší aminokyseliny, enzymy nebo rostlinné cukry.

Základní hnojiva Hesi na růst a květ

Základní výživa Hesi je rozdělena do tří řad Soil, Hydro, Coco podle typu pěstebního substrátu. Některé produkty jsou univerzálnější, jiné jsou určeny pouze na jednu pěstební metodu. Například podpůrné květové hnojivo PK13/14 se používá pro hydroponii i kokos, zatímco Phosphorus Plus pouze pro pěstování v zemině.

Boostery a stimulátory Hesi PowerZyme, Root Complex, Hesi Boost nebo SuperVit jsou 100% univerzální a hodí se pro všechny pěstební metody. Bez ohledu na to, zda pěstujete v grow boxu, skleníku nebo na záhoně.

Nezapomeňte na dostatečně prostorné květináče nebo digitální pH metr a EC metr. Určitě se budou hodit i pomůcky na přípravu roztoků.

Sady hnojiv HESI

Cenově zvýhodněné sady hnojiv StarterBox (Soil, Coco, Hydro) nebo Indoor Outdoor Starterpack jsou vhodné pro pěstování cca na 1 metru čtverečním.

Tabulky dávkování Hesi najdete v produktových kartách

Hesi StarterBox obsahuje hnojiva a doplňky pro pěstování bylinek na 1 m2.

Přečtěte si, co byste měli vědět o substrátech a hnojivech!

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení