Ideální varianta pro celoroční pěstování čerstvých bylinek doma. MyPot je patentovaný modulární systém, který se perfektně hodí nejen do bytu, ale i na zahrady, terasy nebo balkóny.

Automatická vertikální závlaha MyPot kombinuje několik pěstebních metod - hydroponii se substrátem, aeroponii a plovoucí kořeny.

Největší předností je úspora prostoru, protože celý systém MyPot Tower2 je vysoký 108 cm a zabírá jen velmi malou plochu. Jako pěstební médium využívá perlit. Hydrosystém snadno rozšíříte o další moduly.

Součástí produktu je sada hnojiv. Další informace o vertikálním pěstování bylinek, zeleniny a okrasných květin najdete v produktových kartách a přiložených videích nebo dokumentech.

Systém se dobře přenáší, nebudete omezeni jen na pěstování indoor.

Kromě toho můžete na pěstování využít jen spodní moduly, samostatně nebo propojené závlahovým kitem pro 4 jednotky.

Takové zboží tady nemáme.
Bohužel, žádné takové zboží nemáme. Upravte prosím filtry nebo nám napište na info@growmarket.cz či zavolejte +420 730 330 382.
Rádi s výběrem poradíme
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení