Mladé rostlinky potřebují pro dokonalý vývoj v rané fázi velice specifické podmínky.

Pro vyklíčení nebo zakořenění bylinek jsou nejlepší malé propagátory, které kromě optimálně teplého, vlhkého prostředí poskytnou i ochranu před škůdci a chorobami.

Plastové skleníčky Stewart Garden máme ve dvou velikostech a třech verzích - bez vytápění, s vytápěním a ten nejlepší Premium s regulovaným vytápěním v rozpětí 12° až 30° C.

Obyčejné i vyhřívané plastové skleníčky pomohou se sazenicemi.

Stewart Garden propagátory z tvrdého a odolného plastu mají vždy transparentní víko a vodotěsnou základnu. Jsou kompatibilní s většinou sadbovacích médií a živin z naší nabídky (Grodan, Eazy Plug, Rooting Sponge aj.). Pokud nevíte, kterým dát přednost, přečtěte si o našem testování klíčivosti.

Malé plastové skleníčky můžete využívat samostatně nebo v kombinaci se speciálními boxy. Mladé rostliny jsou háklivé na optimální teplotu a vlhkost.

Takové zboží tady nemáme.
Bohužel, žádné takové zboží nemáme. Upravte prosím filtry nebo nám napište na info@growmarket.cz či zavolejte +420 730 330 382.
Rádi s výběrem poradíme
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení