Španělská značka U Gro se věnuje vývoji a výrobě kokosových substrátů pro pěstování bylinek již od roku 2003. Není divu, že jejich lisované kokosové produkty patří mezi nejoblíbenější v Evropě. Dehydrovaná a organická pěstební média jsou vyráběna z pečlivě ošetřených slupek kokosových ořechů.

V naší nabídce najdete tři základní typy.

Sadbovací tablety U Gro Plug a lisované kokosové substráty U Gro Small a U Gro XL obsahují hlavně kokosovou rašelinu a velmi malé množství kokosových vláken. Využijete je při množení rostlin. Naproti tomu lisovaná kokosová rohož U Gro Slab je obsahuje v poměru 4:3 a poskytne 15 litrů substrátu.

Varianty Rhiza obsahují prospěšnou houbu mykorhizu.

Produktivní pěstování bylinek s UGro

Největší předností všech U Gro produktů jsou vynikající vlastnosti při zadržování vody a vzduchu. Organický kokosový substrát je vždy optimálně vzdušný a současně drží dobře vlhkost. Příznivé kořenové prostředí se projeví zrychleným růstem. Kromě lisované rohože jsou všechny produkty obohaceny o trichodermu harzanium, což ještě více podpoří kvalitní rozvoj kořenového systému.

U Gro produkty se hodí pro outdoor i indoor pěstování jednoletých bylin i vícesezónních rostlin. Stačí přidat vodu a máte několik litrů kvalitního kokosového substrátu. Dehydrovaná lisovaná média jsou velmi lehká a dobře se přenáší. Využijete je při kapkové závlaze i pěstování v květináčích.

Pro pěstování v kokosovém substrátu používejte Coco hnojiva.

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení