Ochranný, revitalizační a regenerační bio stimulátor BioBizz Alg A Mic má blahodárné účinky. Anti stresový doplněk podporuje tvorbu zelených částí rostliny. ...Číst více >>

15026

Cena:

319 Kč

Skladem 38 ks

ks
Osobní odběr:
Po - Pá: 8:00 - 18:00 h
Doručení:

Jakub

Potřebujete poradit?
Kontaktujte mě.

Po - Pá: 9:30 - 18:00 h.

+420 730 330 382
info@growmarket.cz

BioBizz Alg A Mic 500 ml, bio růstový stimulátor

Organický stimulátor vitality, BioBizz Alg A Mic 500 ml, slouží jako ochranný, revitalizační i regenerační doplněk základní výživy. Ozdravné účinky poskytuje rostlinám při teplotním šoku, stresu z dehydratace a přesazení nebo po napadení škůdci. Používá se také jako prevence, do zálivky nebo jako postřik na listy.

BioBizz Alg A Mic stimuluje vstřebávání a tvorbu chlorofylu a pomáhá optimálně vyživovat listy. Obsahuje prémiové extrakty z mořských řas a minimum NPK živin.

Používání a dávkování BioBizz Alg A Mic ™

Tento bio stimulátor není vhodný pro silně předhnojený substrát BioBizz All Mix, používá se při pěstování bylinek v Coco Mix nebo Light Mix. Od začátku třetího týdne až do konce pěstební cyklu. S vodou mícháme BioBizz Alg A Mic v poměru 1-4 ml na litr vody, podle fáze rostliny.

Tabulku BioBizz dávkování najdete v přiložených souborech. Namíchanou zálivku s organickými složkami spotřebujte do 24 hodin.

Protože milujeme organické pěstování bylinek

Technická specifikace

Objem l: 0.5
Aditivum/výživa: aditivum

Jak sestavit pěstební systém

1
Pěstební box
2
Osvětlení
3
Vzduchotechnika
4
Regulace
5
Pěstební systém
6
Měření
7
Substráty a hnojiva