Malá dehydrovaná deska U Gro Small Rhiza vytvoří po přidání 3 litrů vody cca 11 litrů kvalitního kokosového substrátu. Nízký podíl vláken. Hmotnost 650 gramů. S trichodermou a mykorhizou. ...Číst více >>

20985

Cena:

60 Kč

Skladem 382 ks

ks
Osobní odběr:
Po - Pá: 8:00 - 18:00 h
Doručení:

Jakub

Potřebujete poradit?
Kontaktujte mě.

Po - Pá: 9:30 - 18:00 h.

+420 730 330 382
info@growmarket.cz

U Gro Small Rhiza 11 l, dehydrovaný kokosový substrát s mykorhizou

Dehydrovaný kokosový substrát stlačený do malé desky, U Gro Small Rhiza, je skvělé médium pro pěstování jednoletých a sezónních bylinek v indoor i outdoor podmínkách. Vyrábí se ze slupek kokosových ořechů a obsahuje drobné částice kvalitní kokosové rašeliny s nízkým podílem vláken. Součástí je trichoderma Harzianum , která chrání kořeny před hnilobou a stimuluje celkový růst.

Hlavní výhody pěstování bylinek s kokosovými substráty U Gro

Největší předností všech organických U Gro produktů jsou vynikající vlastnosti při zadržování vody a vzduchu. Kokosový substrát je optimálně vzdušný a výtečně hospodaří s vodou, což se projeví nejen kvalitním a zdravým kořenovým systémem. Bylinky porostou rychleji. Výhodou je také nízká hmotnost. Lehce se s ním pracuje.

Jak je prospěšná mykorhiza?

Dehydrovaný kokos U Gro Small Rhiza je vylepšen o prospěšnou houbu mykorhizu (mycorrhizae Harzianum). Endomycorrhizas jsou houby, které díky dokonalé symbióze s kořeny zvyšují jejich objem a kapacitu pro příjem živin i vody. Současně vylepšují přirozenou odolnost rostlin proti škůdcům, plísním a nemocem.

Organický U Gro Small Rhiza udržuje stabilní pH 5.5-6.5, a nízké EC menší než 0.6 mS/cm. Skvělá kapacita zadržování vody je 910 %, takže nevyžaduje časté zalévání. Balení váží v suchém stavu 650 gramů a po přidání tří litrů vody získáte z dehydrované hmoty 11 litrů kvalitního substrátu. U Gro Small Rhiza se doporučuje hlavně pro pěstování jednoletých rostlin.

Malý lisovaný a dehydrovaný kokosový substrát U Gro Small je pufrovaný a dvakrát propláchutný odsolenou vodou.

Technická specifikace

Druh substrátu: kokos
Objem l: 11

Jak sestavit pěstební systém

1
Pěstební box
2
Osvětlení
3
Vzduchotechnika
4
Regulace
5
Pěstební systém
6
Měření
7
Substráty a hnojiva