Nevíte si s něčím rady?

Odborník Adam Vám poradí

+420 730 330 382

(po-pá: 8:30 - 18:00)
Přijít o vlastní výpěstky díky špatnému uložení je noční můra každého pěstitele. Vyplatí se proto vybavení na sušení a skladování nepodcenit. Praktické sušící sítě šetří místo díky sušení na několika úrovních zároveň. Zažehlovací pytle jsou nejen vzduchotěsné, ale také voděodolné. Po sklizni se to bude hodit. Více informací
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.

Co budete potřebovat po sklizni?

Přijít o vlastní výpěstky díky špatnému uložení je noční můra každého pěstitele. Vyplatí se proto vybavení na sušení a skladování nepodcenit. Praktické sušící sítě šetří místo díky sušení na několika úrovních zároveň. Zažehlovací pytle jsou nejen vzduchotěsné, ale také voděodolné.

Pomoc při sušení bylinek

S dokonalým usušením vám pomohou kvalitní sítě Secret Jardin, Colgar, Homebox nebo LightHouse.

  • Dokonale připraví bylinky, houby nebo plody na bezproblémové a bezpečné skladování.
  • Nejpraktičtější jsou určitě sítě s oddělitelnými patry, které můžete snadno odepnout, když nejsou třeba.
  • Všechny snadno pověsíte do pěstebního boxu.

Jste připraveni na správné skladování úrody?

  • Skleněné, plastové nebo silikonové nádoby a podtlakové dózy využijete po sklizení úrody, abyste bylinky ochránily před vnějšími vlivy.
  • Optimální vlhkost pro skladování sušených bylinek a zachování jejich vlastností zajistí Integra Boost, oboustranný regulátor vlhkosti.
  • Populární jsou i neprůhledné, vodotěsné a vzduchotěsné zažehlovací pytle.
  • Kvalitní dózy na bylinky a potraviny ochrání vaši úrodu před kontaminací a vnějšími vlivy.

V této kategorii najdete také špičkové Rosin Press lisy, vaporizéry PAX nebo příslušenství pro zpracování a uchovávání bylinných pryskyřic Qnubu.


Vaporizace bylinek - vlastní jsou nejlepší!

Vaporizace bylinek - vlastní jsou nejlepší!

Proč je vaporizace vlastních bylinek bezpečnější než kupovaných v obchodě? Na co byste si při vaporování měli dát pozor? Víte, kdy byl patentován a jak vypadal první vapo ...


Stop degradaci úrody!

Stop degradaci úrody!

Technologie obousměrné regulace vlhkosti Integra BOOST™ zajistí, že vaše usušené bylinky, kubánské doutníky nebo zdravé potraviny neztratí nic ze svých vlastností.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení