Americký výrobce hydroponických hnojiv a univerzálních doplňků založil vývoj a výrobu všech svých špičkových produktů na precizních vědeckých poznatcích a tisících hodinách intenzivního výzkumu. Pokud od svých bylinek vyžadujete opravdu maximum, je značka Advanced Nutrients to pravé!

Bohatý sortiment hnojiv a přísad na pěstování indoor i outdoor můžeme rozdělit do následujících řad.

Základní živiny Advanced Nutrients s pH Perfect technologií

Tato kategorie zahrnuje základní hydroponická hnojiva na růst i květ pro začínající i velmi zkušené pěstitele. Společným znakem je patentovaná technologie pH Perfect, která zaručuje stabilní pH roztoku. Odpadá otravné měření a úprava, navíc ušetříte za digitální pH metr a ochráníte rostlinu před stresem z kolísání pH.

Výhodu chelátovaných a maximálně vstřebatelných živin nabízí i dvousložková hnojiva Sensi Grow A&B (na růst) a Sensi Bloom A&B (na květ). Kromě základních 16 elementů se můžete spolehnout i na účinky široké škály aminokyselin, humátů nebo fulvátů.

Základní výživa Advanced Nutrients, hnojiva na pěstování v jakémkoliv substrátu

Zcela bezkonkurenční řadou, a to i v porovnání s nejlepšími značkami, jsou hnojiva na hydroponii Connoisseur Grow A&B (na růst) a Connoisseur Bloom A&B (na květ). Při výrobě této výživy nebyla hlavním motivem úspora nákladů, ale maximální účinnost použitých živin a obrovská úroda. Jediným omezením jsou dostatečně široké zkušenosti pěstitele.

Pro pěstování v kokosovém substrátu jsou určena hnojiva AN Sensi Coco Grow A&B na růst a Sensi Coco Bloom A&B na květ. Dokonalá výživa se základními živinami ale také perfektním množstvím vápníku a hořčíku ve správném poměru usnadňuje pěstování v kokosu. Také zde je stabilní pH samozřejmostí. Doporučenými doplňky jsou Overdrive, Bud Ignitor a hlavně Big Bud Coco.

Další živiny, stimulátory, boostery a jiné doplňky

Přísady Advanced Nutrients na posílení rostlinTřísložková výživa Jungle Juice Grow&Micro&Bloom je podobná základní řadě General Hydroponics (Terra Aquatica), narozdíl od ní ale není vybavena přirozenou pH regulací. Proto je levnější!

Kromě základní výživy poskytuje Advanced Nutrients pečlivě vymodelovanou nabídku kořenových i květových stimulátorů, růstových boosterů, bioaktivátorů a dalších účinných doplňků.

  • Revive a Sensi Cal-Mag Xtra slouží jako ochrana rostlin před nedostatky a zvadnutím
  • Big Bud, Overdrive, Bud Ignitor stimulují tvorbu větších květů
  • Bud Candy a Flawless Finish na proplachování vylepší chuť a vůni plodů
  • Ancient Earth a Sensizym se postarají o dokonalý příjem živin
  • Nirvana, Rhino Skin, Bud Factor X, B-52 zvýší potenciál rostlin
  • Tarantula, Piranha, Voodoo Juice stimulují velikost a výkon kořenů

Organická hnojiva Advanced Nutrients OIM

Bio hnojiva Advanced Nutrients OIMKromě organominerálních hnojiv a přísad můžete vyzkoušet zajímavý výběr 100% přírodní výživy, která patří mezi nejlepší bio hnojiva v naší nabídce. Produkty označené OIM certifikací splňují ty nejnáročnější ekologické požadavky. Proto jsou vhodné především pro outdoor pěstování. Sem patří např. Iguana Juice Organic, Mother Earth Organic, Ancient Earth Organic.

Tabulky dávkování Advanced Nutrients najdete v eshopu u každého produktu anebo můžete využít kalkulátor výživy přímo od výrobce, případně si pořídit placenou aplikaci do svého chytrého telefonu.

S bezsubstrátovým pěstováním vám pomůže kniha Hydroponie pro každého nebo 5 tipů pro outdoor pěstování.

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení