HGA Garden nabízí poměrně široký výběr plastových skleníčků s příslušenstvím z tvrdého i měkkého plastu. Hlavní výhodou měkkých skleníků je nízká hmotnost a hlavně cena, případně bonus v podobě sadbovacích kostek Eazy Plug nebo květináčů Woodee Pot.

Ty nejobyčejnější z měkkého plastu obsahují v balení 3 kusy a jsou vhodné pro množení rostlin a růst menšího počtu sazenic.

Plastové propagátory a mini skleníčky pro nejmenší rostlinky

Celkem čtyři tvrdé propagátory HGA Garden s vyšší kapacitou a životností máme ve dvou velikostech a třech odlišných verzích. Kvalitní podmínky poskytne skleníček bez vytápění, ale pokud chcete mladým bylinkám zajistit opravdu vynikající podmínky, rozhodnete se pro jeden z mini skleníků s vytápěním. Ten nejlepší (typ 64/50T) zvládne i časovanou regulaci teploty!

Při pěstování bylinek doma a údržbě skleníků myslete na pravidla hygieny pěstebního prostoru. Mladé rostliny mohou být velmi zranitelné. Jejich zdárnému vývoji napomohou i speciální média a živiny.

Plastové skleníčky můžete nechat za oknem nebo využít prostředí speciálních pěstebních boxů vyladěných pro dokonalou péči o nevyvinuté bylinky. Sazenice potřebují jinou teplotu a vlhkost než dospělé rostliny, proto určitě budete potřebovat teploměr resp. vlhkoměr. Doporučujeme kombinované měřící přístroje.

Alternativou jsou miniskleníky Stewart Garden.

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení