Německá legenda a synonymum pro pěstební stany, to je Homebox Original. Jeden z prvních výrobců stanů na indoor pěstování se stále těší přízni statisíců spokojených pěstitelů po celém světě.

Proč jsou  Homebox tak populární?

Typickými rysy značky Homebox byla vždy široká nabídka stanů, prvotřídní kvalita materiálů, precizní provedení i snadné sestavení a manipulace. Tak je tomu i dnes, kdy portfóliu německé firmy vévodí světlá řada v moderním designu, Ambient.

Silné a neprůsvitné zipy, pevný plášť, vysoká odrazivost vnitřního povrchu, dvojité dno, ideálně řešená ventilace, stabilní konstrukce a pevné spoje. To jsou, byly a budou hlavní výhody těchto stanů.

Další moderní grow boxy

Stany z řady HomeLab jsou uvnitř vybaveny speciální odrazovou fólií. Řada Homebox Vista se vlastnostmi zcela shoduje s řadou Ambient, ale její hlavní výhody jsou jinde. Vista Small a Medium nahradily dříve prodávané Propagátory a jsou určené speciálně pro vícepatrové pěstování sazenic a mladých rostlin.

Bezkonkurenčním řešením jsou pěstební grow boxy Vista Triangle s trojúhelníkovou podstavou. Ideální stan do menšího bytu s nevyužitým rohem!

Více prostoru se zvýšeným pěstebním stanem Ambient +

Na doslova vzrůstající požadavky pěstitelů ze všech koutů světa zareagoval Homebox upgradem své moderní řady Ambient. Nové, o 20 centimetrů vyšší stany nabízí větší prostor při stejné velikosti základny. Rostlinám dovolí vyrůst ještě o něco víc, než jste byli dosud zvyklí!

Další kompletní řadou je Homelab.

Kromě pěstebních stanů a příslušenství nabízí německá firma ještě dvě varianty sušících sítí DryNet.

Kvalitní grow boxy Homebox Original pro pěstování bylinek doma.

Potřebujete poradit, jak vybrat grow box?