Německá legenda a synonymum pro pěstební stany, to je Homebox Original. Jeden z prvních výrobců stanů na indoor pěstování se stále těší přízni statisíců spokojených pěstitelů po celém světě.

Proč jsou pěstební stany Homebox tak populární?

Moderní pěstební grow box Homebox Ambient.Typickými rysy značky Homebox byla vždy široká nabídka stanů, prvotřídní kvalita materiálů, precizní provedení i snadné sestavení a manipulace. Tak je tomu i dnes, kdy portfóliu německé firmy vévodí světlá řada Homebox Ambient.

Silné a neprůsvitné zipy, pevný plášť, vysoká odrazivost vnitřního povrchu, dvojité dno, ideálně řešená ventilace, stabilní konstrukce a pevné spoje. To jsou, byly a budou hlavní výhody všech stanů Homebox.

Další moderní grow boxy od Homebox Original

Stany z řady HomeLab jsou uvnitř vybaveny speciální odrazovou fólií. Řada Homebox Vista se vlastnostmi zcela shoduje s řadou Ambient, ale její hlavní výhody jsou jinde. Homebox Vista Small a Medium nahradily dříve prodávané Propagátory a jsou určené speciálně pro vícepatrové pěstování sazenic a mladých rostlin.

Bezkonkurenčním řešením jsou pěstební grow boxy Homebox Vista Triangle s trojúhelníkovou podstavou. Ideální stan do menšího bytu s nevyužitým nebo špinavým rohem!

Více pěstebního prostoru se zvýšeným grow boxem Ambient +

Na doslova vzrůstající požadavky pěstitelů ze všech koutů světa zareagoval Homebox upgradem své moderní řady Ambient. Nové, o 20 centimetrů vyšší stany nabízí větší prostor při stejné velikosti základny. Rostlinám dovolí vyrůst ještě o něco víc, než jste byli dosud zvyklí!

Další kompletní řadou je Homebox Homelab.

Kromě pěstebních stanů a příslušenství nabízí Homebox dvě varianty sušících sítí DryNet. Výrobky z řady Homebox Evolution aktuálně doprodáváme.

Kvalitní grow boxy pro pěstování bylinek doma.

Potřebujete poradit, jak vybrat grow box?