Nevíte si s něčím rady?

Odborník Adam Vám poradí

+420 730 330 382

(po-pá: 8:30 - 17:00)
Cenově zvýhodněné závlahové komplety jsou přednostně určeny začínajícím pěstitelům, kterým významně usnadní výběr a skládání produktů. Sestavili jsme pro vás jednoduché Plug&Grow sety, které obsahují jak zavlažovací systém, tak pěstební nádoby, substrát nebo sadu živin a doplňků na jeden pěstební cyklus. Více informací
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.

Komplety pro automatické i ruční zavlažování

Závlahové komplety v naší nabídce jsme vytvořili speciálně pro pěstitele, kteří se nemohou rozhodnout při výběru. Sestavy jsou vhodné pro indoor i outdoor pěstování a můžeme je rozdělit na čtyři typy:

BIO Water&Grow s podmiskou a ekologickými textilními květináči Gronest jsou vhodné pro ruční zalévání a organické pěstování v zemině. V sestavě najdete také výživu a pěstební médium na jeden cyklus.

Sada s pasivními i recirkulačními hydroponickými systémy

Jednoduchou automatickou závlahu bez využití elektrické energie zajistí Autopot Plug&Grow sety, které jsou vybaveny samozavlažovacími květináči Autopot, zeminovým substrátem, sadou hnojiv a doplňků Biotabs. Nabízí hospodárné a spolehlivé fungování i v době, kdy se nemůžete rostlinám věnovat. Tyto zavlažovací systémy jsou vhodné pro pěstování v zeminových substrátech a mixech.

Maximálně flexibilní využití umožňují závlahové komplety Wilma Plug&Grow. Jsou totiž vhodné pro pěstování v jakémkoliv typu substrátu. Každý hydroponický systém Wilma od Nutriculture je vybaven integrovanou nádrží i recirkulačním čerpadlem a v setu doplněn o sadu hnojiv Jungle in da box a keramzit VitaLink.

Zavlažovací set GHE Plug&Grow je primárně určen pro pěstování v kokosu, ale je kompatibilní s jakýmkoliv substrátem. Skládá se z automatického záplavového systému GHE Ebb&Grow, sady hnojiv stejné značky, textilních květináčů a dehydrovaného kokosu U Gro.

Všechny komplety jsou vždy cenově zvýhodněné

Závlahové komplety na pěstování bylinek indoor, outdoor

 


Typy pěstebních systémů a jejich výhody

Typy pěstebních systémů a jejich výhody

Pěstování v květináči se zeminou se stále praktikuje i při indoor pěstování, ale kromě toho existuje řada modernějších a výnosnějších metod. Některé dokonce používají tec ...

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení