Nevíte si s něčím rady?

Odborník Adam Vám poradí

+420 730 330 382

(po-pá: 8:00 - 17:00)
Ušetřete a vyberte si některý z komplet grow boxů. Jsou sestavené tak, aby se stan, osvětlení i vzduchotechnika k sobě dobře hodily a pomohly vám k vysněné úrodě. Výrazně ušetříte oproti nákupu jednotlivých komponentů!  Více informací

Pěstební komplety za skvělou cenu

Základ každého pěstebního kompletu tvoří kvalitní pěstební box od BudBox, Homebox nebo Secret Jardin. K tomu můžete počítat s bezpečným předřadníkem, stínidlem i výbojkou nebo LED světlem. Nechybí zde ani kompletní vzduchotechnika - potrubní ventilátor, uhlíkový filtr, ventilační potrubí, stahovací pásky a oscilační větráček.

Plná sestava a navíc ušetříte 25 %

Kromě toho je součástí cenově zvýhodněného setu další užitečné vybavení jako jsou spínací hodiny, regulátor otáček, vlhko-teploměr a závěsy pro uchycení světla. Varianty se liší podle pěstební plochy či prostoru, typu světla, výkonu ventilátoru apod. Podle těchto parametrů si je můžete na eshopu filtrovat.

Nákupem výhodného kompletu ušetříte 25 % než kdybyste jednotlivé součásti kupovali zvlášť. Odpadá i náročné hledání komponentů. V growbox kompletu jsou všechny navzájem perfektně kompatibilní a skvěle se doplňují. Instalace a zprovoznění je většinou otázka pár minut. Sestavy tvoří vždy 100% vyzkoušené a spolehlivé produkty seriózních značek.

Komplet grow box pro každého pěstitele

Jednotlivé řady Expert, PRO, Medium a Basic se liší skladbou a úrovní použitých komponentů.

  • Řada Basic je vhodná pro pěstitele s nízkým rozpočtem.
  • Medium nabízí slušné parametry za bezkonkurenční cenu.
  • Prémiové řady PRO a Expert uspokojí i ty nejnáročnější a nejzkušenější pěstitele.
  • U vymakanějších sestav najdete i zařízení pro tvorbu CO2 nebo regulátory teploty a vlhkosti.

pěstební komplet