Nevíte si s něčím rady?

Odborník Adam Vám poradí

+420 730 330 382

(po-pá: 8:30 - 18:00)
Svítíte výbojkou? Pak určitě potřebujete i správný předřadník. Elektromagnetické jsou levnější, digitální předřadníky zase efektivnější. Mají vyšší účinnost, umí regulovat výkon, prodlužují životnost výbojky. Najdete tu také kompletní lampy Complete Fixture. Více informací
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Akce -40 % Tip Doprava ZDARMA

Adjust-A-Wings CMH 315W KIT

Skladem
2 599 Kč 9 899 Kč
Moderní kit Adjust-A-Wings CMH 315W obsahuje regulovatelný předřadník, malé stínidlo Defender Small, pro fázi růstu vhodnější výbojku 4200 K a kompletní…

Elektromagnetické a digitální předřadníky pro osvětlení rostlin a plodin

Digitální předřadníky mají nezpochybnitelné výhody a jejich pořízení se určitě vyplatí. Vyšší pořizovací cena se vrátí díky delší životnosti a kvalitnějšímu výkonu. Elektromagnetické předřadníky, hlavně nezaboxované verze, jsou sice levnější, ale tak kvalitní servis jako elektronické varianty vám nezajistí. Proto je už v naší nabídce nenajdete.

Alternativou tradičního pěstebního osvětlení a moderním trendem jsou účinná LED svítidla s vysokou životností. Pokud jejich cena nesplňuje vaše rozpočtová pravidla, dejte přednost HID technologii.

Kalkulačka spotřeby grow osvětlení na indoor pěstování

Pro měření spotřeby se hodí elektroměr - zásuvkový měřič spotřeby s pamětí PM5.

K výpočtu použijte například naši kalkulačku spotřeby.

Výhody indoor pěstování s digitálním předřadníkem

 1. Vysokofrekvenční mechanismus zvyšuje účinnost osvětlení, měkký start prodlužuje životnost výbojek.
 2. Výbojky neblikají, světelné záření je stabilní a rovnoměrné.
 3. Univerzální pro HPS i MH lampy s různou wattáží.
 4. Pomocí digitálního mikroprocesoru lze regulovat výkon (pouze) stmívatelných výbojek na čtyřech stupních.
 5. Maximální bezpečnost a komplexní ochrana proti přehřátí, přetížení, zkratu apod.
 6. Plug&Grow - včetně kabelů, IEC konektoru, připraven k okamžitému zapojení.
 7. Oproti magnetickým variantám má výrazně nižší hmotnost a nenáročné rozměry.
 8. Nabízíme i speciální CMH předřadníky.

Co ještě potřebujete vědět?

 • Nové typy vysokofrekvenčních digitálních předřadníků Lumatek Controllable jsou kompatibilní s ovladačem Lumatek Digital Panel. Ten umožňuje programovatelné řízení až pro 400 jednotek najednou.
 • Digitální předřadník GENT Parseq 600W s neuvěřitelně nízkou poruchovostí (cca 0.3%) vydrží minimálně 5000 zapnutí a vypnutí. Váží pouze 1 kg!
 • Filtrovat produkty v této kategorii lze podle značky, wattáže nebo regulace a dalších parametrů ve sloupci vlevo.
 • Většina elektromagnetických variant, narozdíl od elektronických, není vybavena IEC konektorem a vyžaduje zapojení drátů na svorkovnici.
 • Nezapomeňte, že regulovat světelný výkon lze pouze u stmívatelných výbojek. Pozor, při přepnutí 250W výbojky na level 400W, výbojka praskne.

Complete fixture = zabudovaný digitální předřadník + výbojka + stínidlo

Moderní a čím dál oblíbenější variantou za tradičně skládané lampy jsou Complete Fixture. Předřadník je napevno spojen se stínidlem a paticí s objímkou pro výbojku. Instalace pěstebního osvětlení nebyla nikdy snadnější a rychlejší. V nabídce najdete hlavně DE Complete Fixture pro Double Ended nebo CMH výbojky od značek Gavita, Lumatek.

Další informace najdete v článku Jak vybrat světlo pro indoor pěstování.

Určitě zkontrolujte cenově atraktivní komplety osvětlení. Potřebujete k osvětlení i grow box? Tak si rovnou prohlédněte cenově zvýhodněné pěstební komplety!


Jak vybrat světlo pro indoor pěstování

Jak vybrat světlo pro indoor pěstování

Osvětlení je při indoor pěstování asi nejdůležitější faktor. Jestli se chcete radovat z bohaté úrody, věnujte výběru světla zvýšenou pozornost. Jaký typ světla vybrat, ko ...


Světelné spektrum a fotosyntéza

Světelné spektrum a fotosyntéza

Kontext a vysvětlení některých základních principů, které mají praktický význam při indoor kultivaci rostlin s použitím umělého osvětlení. Odlišnosti ve světelném spektru ...

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení