Stimulátor a urychlovač květu Canna Boost Accelerator zvyšuje příjem živin, urychluje metabolismus rostliny a vylepšuje sklizeň z hlediska objemu, vůně a chuti. ...Číst více >>

15147

Cena:

679 Kč

Skladem 52 ks

ks
Osobní odběr:
Po - Pá: 8:00 - 18:00 h
Doručení:

Jakub

Potřebujete poradit?
Kontaktujte mě.

Po - Pá: 9:30 - 18:00 h.

+420 730 330 382
info@growmarket.cz

Canna Boost Accelerator 250 ml, květový akcelerátor

Velice silný doplněk základní výživy Canna Boost Accelerator 250 ml je kompatibilní se všemi pěstitelskými metodami. Jeho síla úspěšně povzbudí všechny rostliny pěstované hydroponicky, v zemině nebo v kokosovém substrátu. Začíná se používat ve chvíli, kdy je rostlina dostatečně vyvinutá a začíná tvořit květy.

Proč používat Canna Boost Accelerator?

  • Zajistí větší, tvrdší a kompaktnější plody.
  • Umožňuje univerzální použití v půdním substrátu, kokosu, hydru.
  • Posiluje obranyschopnost rostlin a vylepšuje zrání plodů.
  • Květy a plody získávají přirozeně výraznější chuť a vůni a dozrávají rychleji a rovnoměrně.
  • Ještě úspěšnější a větší sklizně v kombinaci s PK13/14.

Akcelerátor květu Canna Boost Accelerator účinně urychluje metabolismus rostliny, zlepšuje fotosyntézu, zvyšuje produkci cukrů v plodech. Přírodní chuť a vůně je koncentrovanější. Květy jsou kompaktnější a plody zralejší, protože se vyvíjí rovnoměrně a delší dobu. Povzbuzující doplněk zvyšuje spotřebu živin a proto je extrémně vhodné rostlině dodat další fosfor a draslík prostřednictvím Canna PK 13/14.

Používání a dávkování Canna Boost Accelerator

Dávkuje se přibližně 20 až 40 ml na 10 litrů vody podle fáze vývoje nebo momentálních požadavků rostlin. Při pěstování bylinek v půdě, kokosu, recirkulačních nebo run to waste systémech využijte dávkovací tabulky Canna v souborech ke stažení nebo si prohlédněte české video.

Canna Boost Accelerator není základní hnojivo, neobsahuje žádné NPK živiny. Používá se jako součást zálivky nebo jako listové hnojivo ve formě postřiku. Zálivku vždy spotřebujte do sedmi dnů. Nekombinujte s přípravky, které obsahují peroxid H2O2. Canna Boost je 100% kompatibilní se všemi hnojivy a substráty značky Canna.

Technická specifikace

Objem l: 0.25
Aditivum/výživa: booster

Jak CANNA BOOST funguje?

Jak správně připravit zálivku s živinami?

Jak často zalévat rostliny?

Canna Starter Kity, konečně jsou tu!

Snad celou věčnost jsme čekali, než se Canna konečně rozhoupe a vytvoří vlastní Starter Kit, kompletní sadu hnojiv a doplňků pro pěstování bylinek na 1 m2. A teď tu máme hned rovnou dvě!


Jak sestavit pěstební systém

1
Pěstební box
2
Osvětlení
3
Vzduchotechnika
4
Regulace
5
Pěstební systém
6
Měření
7
Substráty a hnojiva