Nevíte si s něčím rady?

Odborník Adam Vám poradí

+420 730 330 382

(po-pá: 8:30 - 17:00)
Jak se dokonale připravit na start outdoor sezóny a jarní výsadbu? Při sázení se nespoléhejte na náhodu a dopřejte bylinkám start v nejlepších podmínkách. Udělejte důležitý krok k perfektní sklizni už při klíčení semínek. Více informací

V této kategorii najdete vše, co vám pomůže s klíčením semínek a výsadbou bylinek, rostlin nebo zeleniny. Podpořte bohatou úrodu už od prvních fází pěstebního cyklu s produkty Root!t, Eazy Plug nebo cenově zvýhodněnými sadbovacími komplety.

​Jak se dokonale připravit na jarní výsadbu outdoor?

Testovací jarní výsadba rajčat

​Kdy sázet venku?

Ideální doba jarní výsadby se liší dle druhu rostliny. Některé plodiny se sází dokonce na podzim. Přesné informace o vhodném čase outdoor výsadby získáte od svého prodejce semínek nebo sazenic. Nakupujte pouze semínka osvědčených značek a zdravé sazenice bez škůdců a chorob!

Brzkou jarní výsadbu vašich bylinek mohou ohrozit výkyvy počasí a jarní mrazíky. Tradiční jistotou je sázet ven až po „ledových mužích“ v půlce května. Ale protože „Na prvního máje, půda úrodná je“, můžete to zkusit i dříve. Jen nezapomeňte sledovat předpověď počasí.


Test sadbovacích médií

Test sadbovacích médií

Zaměřili jsme se na experiment, jehož cílem bylo zjistit, které ze sadbovacích médií z našeho sortimentu je nejvhodnější pro výsev a proč. Jaké klady a zápory mají jednot ...


5 tipů pro outdoor pěstování

5 tipů pro outdoor pěstování

Úspěšné outdoor pěstování závisí na mnoha faktorech. Překážek a výzev je zde určitě více než při indoor pěstování. Ale taky je to mnohem větší zábava!